Onderlinge competitie schutters

Telling.

De schutters van het Sint-Jorisgilde schieten door het jaar een onderlinge competitie.

Op eigenterrein 12 keer schieten 15 keer, 3 bomen waarbij bij iedere
boom een proefschot. Plaatjes allemaal 8 cm.
De wedstrijden van de vriendenkring en gildedagen tellen allemaal mee. Bij de vriendenkring en op gildedagen wordt er geschoten volgens de daar geldende regels.
Van de vriendenkring zijn 5 wedstrijden welke de uitslag opgevraagd kan
worden bij de administrateur van de vriendenkring (Tinus Huijbregts).
Van de gildedagen wordt een registratie opgezet.
12 op eigen terrein + 5 vriendenkring + 2 of meer gildedagen.
Totaal normaal minimaal 19 wedstrijden.
Allemaal 15 schoten.
Van de 10 hoogste scores tellen. Dus 10 tellers.
Motivatie: de mindere schutters maken meer kans. Zeker als ze met
gildedagen schieten en bij de vriendenkring mee schieten.

Er wordt gestreden om een wisselbokaal.

De wisselbokaal wordt definitief gewonnen indien een schutter drie keer achter elkaar de wisselbokaal wint of als een schutter voor de vijfde keer de wisselbokaal wint.

Vastgelegd bij de schuttersvergadering van 21 oktober 2018.

24-31-414-421-49–520-526-52-616-623-630-67-7-21-728-711-825-922-96-10-13-10
Peter de Lepper15151515151590
Annemarie Coppelmans11015001339
Rob Wullems00130131339
Wil Bruurs111414001554
Fons Daniëls7010120029
Tinus Huijbregts6111210101059
Marte van de Loo201400016
Gerard van den Borne00
Fons Coppens57703022
Frans Lavrijsen00
Graort Horsting0000121527
Henk Coppens2000002
Theo Lavrijsen00
Ad de Bruin00
André Kuenen00
Pieter van den Borne00
Joyce Geerings9141110111267
Ad Paridaans000110011

eindstand onderling 2023, hier klikken

Reacties zijn gesloten.